Najdeme Vám nejlevnější hypotéku

Hypoteční úvěr je prvním krokem k vlastnímu bydlení

%
7. 11. 2018

Chcete si pořídit vlastní bydlení, ale v kapse zrovna miliony nenosíte? Jedinou možností je zažádat o hypoteční úvěr, díky němuž budete mít peníze na vlastní dům nebo byt. Využít ho můžete na koupi nového, ale i na rekonstrukci stávající nemovitosti.

Co je hypoteční úvěr?

Hypoteční úvěr je dlouhodobou půjčkou poskytovanou bankami, jejíž splácení je podmíněno zástavním právem k nemovitosti. Může být poskytován dvěma způsoby:

1. Účelově

  • stavba nemovitosti
  • koupě nemovitosti
  • rekonstrukce nemovitosti

V některých případech se více než hypotéka vyplatí úvěr ze stavebního spoření, především při méně finančně náročné rekonstrukci.

2. Neúčelově

  • americká hypotéka

Nemusíte bance dokládat faktury, takže ji můžete využít téměř na cokoliv (většinou s výjimkou podnikání). Nevýhodou je vyšší úrok oproti účelovému úvěru. Pořád je však nižší než u klasické půjčky.

Hypoteční úvěr neovlivňuje jenom úrok

Při zvažování hypotečního úvěru, lidé často nejvíce zajímá úroková sazba. To je samozřejmě správný krok, ale celkovou cenu hodně ovlivňuje také délka fixace, doba splácení, poplatky a další faktory. Vždy je to ovšem individuální záležitost, proto je pro vás výhodné mít nás při ruce, protože umíme s bankami vyjednat co nejlepší podmínky.

hypotékaaa

Porovnat nabídky můžete v naší hypoteční kalkulačce. Pokud budete potřebovat poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás.

Porovnáváme pro Vás 134 hypotečních produktů
93 120 Kč
Tolik ušetříme průměrně klientovi za dobu fixace.
18 624 Kč
Je průměrná roční úspora našich klientů.
821 284 617 Kč
Byl objem poptávek za poslední měsíc.
 
Poslední zpracované nabídky hypoték
Alena P.
1 800 000 Kč
splátka 6 430 Kč
úrok 2,19%
splatnost 30 let
 
Petr Ž.
2 550 000 Kč
splátka 11 000 Kč
úrok 2,34%
splatnost 25 let