Najdeme Vám nejlevnější hypotéku

Potřebujete hypotéku bez dostatečné hotovosti?

%
22. 7. 2020

Otázku vlastního bydlení řeší spousta lidí. Přestaňte snít a udělejte první krok k přeměně vaší představy bydlení v realitu. Především mladí lidé vidí překážku na cestě za hypotékou v nedostatku úspor, které jsou v dnešní době potřeba k sjednání hypotéky. Vše má však své řešení. 

Pokud ve finančním světě tápete, svěřte se do rukou specialistů, kteří vám pomohou sjednat hypotéku bez finanční hotovosti.

Hypotéka bez našetřené hotovosti je možná

Dříve banky běžně poskytovaly hypotéky, které pokryly celou částku potřebnou ke koupi nemovitosti, a nepotřebovali jste vlastní finanční zdroje. Česká národní banka však zavedla omezení, takže jsou hypoteční úvěry poskytovány většinou do 80% celkových nákladů. Ale nezoufejte, i tak existují možnosti, jak sjednat hypotéku i bez hotovosti.

Kontaktovat hypotečního specialistu

Jak lze získat hypotéku bez hotovosti

Máte dostatek financí na splácení hypotéky, ale nemáte tolik úspor, abyste si ji mohli pořídit? Nevadí. Pokud se vám nechce čekat, než si našetříte a zbytečně dávat peníze za podnájem, můžete svou situaci řešit hned. Nejjednodušším řešením je samozřejmě obrátit se na své rodinné příslušníky či jiné blízké, kteří by vám mohli potřebný obnos půjčit. Ale ne každý má tu možnost. Další možností, jak vyřešit hypotéku bez dostatečné hotovosti může být další, nehypoteční úvěr, který tuto částku pokryje. O tom se však vždy raději poraďte s odborníky, protože to může přinést různá úskalí. Dávejte si také pozor na nebankovní společnosti, které často nabízejí rádoby snadné a rychlé řešení, ale můžete se také dostat do finanční pasti. Třetím způsobem, jak dosáhnout na hypotéku bez hotovosti je poskytnout bance zástavu. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo vám může ručit nemovitostí, máte velkou výhodu. Nezapomínejte však na to, že pokud byste nemohli úvěr splácet, může na to doplatit i váš ručitel.

Řešení hypotéky bez hotovosti na míru

Způsobů, jak získat hypotéku bez potřebné hotovosti, je tedy více. Vždy však záleží na vaší konkrétní situaci. Proto se vám vyplatí, obrátit se na hypotečního specialistu, který se ve finančnictví skutečně vyzná. Schopný odborník vám může vyjednat podmínky, které byste za normálních okolností nemuseli získat. Kontaktování specialisty vás k ničemu nezavazuje. Projdete spolu vaše možnosti a sami se rozhodnete, zda do toho půjdete. Tak na nic nečekejte, ať se vám sen o vlastním bydlení splní co nejdříve.

Porovnáváme pro Vás 134 hypotečních produktů
93 120 Kč
Tolik ušetříme průměrně klientovi za dobu fixace.
18 624 Kč
Je průměrná roční úspora našich klientů.
821 284 617 Kč
Byl objem poptávek za poslední měsíc.
 
Poslední zpracované nabídky hypoték
Alena P.
1 800 000 Kč
splátka 6 430 Kč
úrok 2,19%
splatnost 30 let
 
Petr Ž.
2 550 000 Kč
splátka 11 000 Kč
úrok 2,34%
splatnost 25 let