Najdeme Vám nejlevnější hypotéku

Nebojte se hypotéky pro mladé

%
3. 5. 2019

Slovo hypotéka bývá v dnešní době skloňováno v nejrůznějších pádech. Stalo se předmětem častých diskusí a u někoho může vyvolat pocit, že se jedná o něco špatného. Zapomeňte na negativní mýty a obstarejte si hypotéku pro mladé.

Osamostatnění je důležitým krokem v životě každého člověka. Ne každý však má to štěstí, že rodiče mohou myslet včas i na budoucnost svých potomků a mohou jim dát do začátku peníze na pokrytí výloh spojeným s bydlením. Nečekejte, až si našetříte dostatek financí na vlastní bydlení. Je zbytečné platit nájem a opečovávat byt s vědomím, že není váš.  

Hypotéka pro mladé jako první krok k samostatnosti

Sníte o vlastním bydlení? Rozhodli jste se se svým partnerem nebo partnerkou jít do společného hnízdečka? Toužíte vyměnit byt za vlastní domek? Pokud se nacházíte na takovéto křižovatce, může se hypotéka pro mladé důležitým pomocníkem na cestě ke splnění vašich snů a představ.

Hypotéka pro mladé přináší výhody

Bankovní produkt Hypotéka pro mladé vám přinese hned několik výhod, mezi něž patří zejména možnost progresivního splácení. To znamená, že na začátku platíte menší splátky, které se postupně navyšují. Tuto výhodu ocení zejména mladí lidé, kteří čerstvě nastoupili do práce a nechtějí, aby splácení půjčky spolklo všechny jejich finance.
Na hypoteční úvěr tak mají šanci dosáhnout i páry, které mají čerstvě po škole a teprve si začínají vydělávat. Samozřejmostí je také zvýhodnění úroků, který tento produkt přináší. Hypotéka pro mladé je zpravidla určena pro partnerské páry do věku 36 let.

Chci se dozvědět více

Vyberte si tu nejvýhodnější hypotéku pro mladé

Mějte oči otevřené a nenechte se zlákat rádoby lákavými nabídkami. Dejte si na čas a vyberte si produkt od spolehlivé bankovní instituce. Nevíte si v džungli bankovních nabídek rady? Rádi vám s výběrem hypotéky pro mladé poradíme! Hypooperátor je tu od toho, aby vás dovedl ke skutečně nejvýhodnější hypotéce pro vás.

Díky spolupráci s velkým množstvím renomovaných bankovních institucí vám pomůže ušetřit. Odpadnou vám starosti a čas strávený hledáním a porovnávání nabídek můžete využít na mnohem příjemnější činnosti. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se vás!

Hypooperátor

Porovnáváme pro Vás 134 hypotečních produktů
93 120 Kč
Tolik ušetříme průměrně klientovi za dobu fixace.
18 624 Kč
Je průměrná roční úspora našich klientů.
821 284 617 Kč
Byl objem poptávek za poslední měsíc.
 
Poslední zpracované nabídky hypoték
Alena P.
1 800 000 Kč
splátka 6 430 Kč
úrok 2,19%
splatnost 30 let
 
Petr Ž.
2 550 000 Kč
splátka 11 000 Kč
úrok 2,34%
splatnost 25 let