Najdeme Vám nejlevnější hypotéku

Hypotéka v roce 2019 aneb co je dobré vědět

%
10. 12. 2018

V říjnu 2018 prošly podmínky hypoték velkými změnami, které přinesly především zpřísnění požadavků a od toho se odvíjející nedostupnost pro mnoho žadatelů. 

Pokud však plánujete v roce 2019 pořízení vlastní nemovitosti, poradíme vám, jak získat hypotéku výhodně i se splněním nových podmínek.

Podmínky hypotéky v roce 2019

Podmínky pro získání hypotéky v roce 2019 vycházejí z podzimních změn 2018.
Co je tedy nově potřeba splnit?

  • Vlastní finanční zdroje ve výši 10 - 20 % z ceny nemovitosti
  • Výše úvěru je maximálně 9ti násobek roční čisté mzdy
  • Všechny měsíční splátky nesmějí přesáhnout 45 % čistého měsíčního příjmu

Všechny podmínky podrobněji 

Je pro vás těžké dodržet podmínky pro získání hypotéky? Nesplňujete některý z bodů? Neklesejte na mysli, v oblasti financování a hypoték máme velké zkušenosti a po analýze příjmů a výdajů našich klientů často najdeme cestu, jak tyto podmínky splnit. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Úrokové sazby v roce 2019

Tým hypotečních specialistů z týmu Hypooperátor pro vás denně sleduje aktuální úrokové sazby. Výše úrokové sazby však není vše, do by vás u zařizování hypotéky v roce 2019 mělo zajímat. Každá banka má pro žadatele nejen specifické nabídky, ale také podmínky, proto pro vás může být daleko výhodnější, vzít si lehce vyšší úrokovou sazbu, ale s výhodnějšími podmínkami čerpání či splácení.

O celé nabídce hypotečních úvěrů máme přehled, proto neváhejte oslovit hypotečního poradce, který vás provede nejen všemi výpočty, ale doporučí vám vhodné řešení a pomůže i s veškerým zajištěním dokumentů. Navíc vás díky velkým finančním obratům, které naši poradci u bank mají, vyjde hypotéka ještě o kousek výhodněji, než když půjdete do banky žádat sami.
A to se už se vyplatí.

Nebuďte na hypotéku sami

Na úrokové sazby je potřeba nahlížet z více úhlů, které je ovlivňují. Jedná se především o délku fixace, typ produktu i slevy, které banky nabízejí. Nabídka bank je velmi obsáhlá, proto nás neváhejte kontaktovat a rádi vám pomůžeme produkt na míru vašim potřebám.

Chci pomoci od profesionálů 

Porovnáváme pro Vás 134 hypotečních produktů
93 120 Kč
Tolik ušetříme průměrně klientovi za dobu fixace.
18 624 Kč
Je průměrná roční úspora našich klientů.
821 284 617 Kč
Byl objem poptávek za poslední měsíc.
 
Poslední zpracované nabídky hypoték
Alena P.
1 800 000 Kč
splátka 6 430 Kč
úrok 2,19%
splatnost 30 let
 
Petr Ž.
2 550 000 Kč
splátka 11 000 Kč
úrok 2,34%
splatnost 25 let