Najdeme Vám nejlevnější hypotéku

Jak získat nejvýhodnější hypotéku?

%
10. 6. 2019

Toužíte po vlastním bydlení? Pak se pravděpodobně neobejdete bez hypotéky, která je dnes součástí téměř každého nového bytu či domu. Pokud se ale v této problematice neorientujete, je vždy lepší si nechat poradit od odborníka. A proto vám poradíme, jak získat nejvýhodnější hypotéku.

Jak získat nejvýhodnější hypotéku?

Jelikož je hypotéka dlouhodobý finanční produkt, každá setina procenta nebo koruna na poplatku se vám může pěkně prodražit. Naštěstí však existuje spousta způsobů, kterým může získat tu nejvýhodnější hypotéku.

Můžete se obrátit na naše hypoteční poradce, kteří jsou zkušenými odborníky ve svém oboru, využít naši hypoteční kalkulačku nebo sami obcházet banky.

Chci spočítat hypotéku

Obraťte se na hypoteční poradce

Je jasné, že využití služeb hypotečních poradců je jednoznačně nejvýhodnější způsob, jak získat hypotéku. Pokud se chcete ale nejprve sami porozhlédnout, zaměřte se hlavně na tyto tři body.

1. Úroková sazba

Ta je pravděpodobně to hlavní, co vás bude zajímat. Na jeho výši mají vliv různé aspekty - délka fixace, délka doby splatnosti, vaše bonita, věk a podobně. Skutečnou sazbu se dozvíte až po individuálním posouzení vaší žádosti. Výpočty na internetu a úrokové sazby od jsou pouze orientační.

2. RPSN

Je třeba si uvědomit, že pouhé splácení úroků není jediný náklad a že platit budete o něco více. Každá banka to má trochu jinak, ale vždy se ptejte i na poplatky za vedení hypotéky, její vyřízení, cenu odhadce, povinné pojištění, rezervace nevyužitých prostředků, a tak dále. Celkové náklady na splátky pak najdete v sazbě RPSN, která je přesnější než úroková sazba.

3. Podmínky smlouvy

Pořádně si prostudujte podmínky smlouvy, ve které se může skrývat celá řada skrytých poplatků. Opozdíte se se splátkou? Je k hypotéce přiřazen nějaký doplňkový produkt? To vše se pak promítne do celkové měsíční splátky, proto si smlouvu prostudujte opravdu důkladně.

Potřebujete poradit jak získat nejvýhodnější hypotéku?

Kontaktujte nás. K dispozici vám je tým zkušených hypotečních poradců.

Porovnáváme pro Vás 134 hypotečních produktů
93 120 Kč
Tolik ušetříme průměrně klientovi za dobu fixace.
18 624 Kč
Je průměrná roční úspora našich klientů.
821 284 617 Kč
Byl objem poptávek za poslední měsíc.
 
Poslední zpracované nabídky hypoték
Alena P.
1 800 000 Kč
splátka 6 430 Kč
úrok 2,19%
splatnost 30 let
 
Petr Ž.
2 550 000 Kč
splátka 11 000 Kč
úrok 2,34%
splatnost 25 let