Najdeme Vám nejlevnější hypotéku

Nečekejte s hypotékou na byt

%
18. 7. 2019

Ocitli jste se ve chvíli, kdy přešlapujete stále na místě a nemůžete se rozhodnout, zda je správným krokem hypotéka na byt, nebo raději dál platit nájem? Nemějte strach, nejste v tom sami. Spousta lidí se rozhoduje, zda zůstat v jistotě nebo si půjčit peníze. 

Ale v dnešní době není žádná ostuda řešit bydlení pomocí hypotéky na byt. Jen si spočítejte, jak dlouho byste museli čekat, než byste našetřili na svůj vlastní vytoužený byt.

Brzy ve vlastním s výhodnou hypotékou na byt

Toužíte po vlastním bydlení? Správně zvolená hypotéka na byt je tím nejlepším řešením, pokud nemáte našetřenou celou částku na koupi. Ano, můžete čekat roky, šetřit nebo snít o tom, že připluje zlatá rybka a peníze k vám nějakým způsobem přijdou. Volba je na každém. Ale mezitím investujete své vydělané peníze do bydlení, které vám neříká pane. Abyste se cítili v podnájmu dobře, určitě jste si ho zařídili k obrazu svému, zvláště pokud se jedná o dlouhodobý podnájem. A to nemluvě o měsíční částce za nájem, která už dávno mohla plout na splácení hypotéky na váš vlastní byt! Není na čase se rozhodnout? Nebojte se pohnout vpřed a začít vkládat peníze do vlastního!

Nezávazně poptat

Splněný sen s hypotékou na byt

Jen si to představte. Sedíte na terase svého nového bytu a v klidu popíjíte kávu. Hypotéka na byt už vás dávno přestala strašit. Byla vám totiž vytvořena na míru tak, aby byla pro vás co nejvýhodnější a nedělala vám žádné starosti. Navíc splácíte podobnou částku jako kdysi za nájem. Váš sen se stal skutečností.

Poraďte se s odborníky

Pokud jste se rozhodli obstarat si hypotéku na byt, rozhodně není na místě spěchat. Je jasné, že jste nadšeni a již se těšíte na svoje nové bydlení. Ale mějte na paměti, že s hypotékou na byt se zavazujete na několik let, a proto by se vám unáhlená rozhodnutí nemusela vyplatit.

Sjednejte si hypotéku na byt s námi!

Najdeme vám nejlevnější hypotéku na byt! Hypooperátor vám po zadání vašich údajů vytvoří nabídky, které následně můžete projednat s naším specialistou. Dopředu vás nic nezavazuje, je jen na vašem zvážení, zda služby využijete nebo ne. Naši odborníci se ve světě bank a hypoték orientují a jejich cílem je najít vám tu nejvýhodnější nabídku. Ušetří vám čas vyhledáváním a srovnávání stovek produktů či obíháním bank. Často vám jsou schopni vyjednat takovou nabídku, ke které byste se jinak nedostali. Přesvědčte se sami na našich webových stránkách. Od vaší hypotéky na byt a tím i splněného snu o bydlení vás dělí již pouze několik kroků, tak neváhejte udělat ten první!

Sjednat hypotéku na byt

  • Výhody nájem – vlastní bydlení
  • Chytrá hypotéka na byt

Vkládejte peníze do vlastního

  • Sjednejte si prostřednictvím odborníků – ušetříte čas i peníze – srovnáme hypotéku na byt za vás
  • Zavazujete se na řadu let, proto se vám unáhlená –rychlá rozhodnutí nemusí vyplatit

 

Porovnáváme pro Vás 134 hypotečních produktů
93 120 Kč
Tolik ušetříme průměrně klientovi za dobu fixace.
18 624 Kč
Je průměrná roční úspora našich klientů.
821 284 617 Kč
Byl objem poptávek za poslední měsíc.
 
Poslední zpracované nabídky hypoték
Alena P.
1 800 000 Kč
splátka 6 430 Kč
úrok 2,19%
splatnost 30 let
 
Petr Ž.
2 550 000 Kč
splátka 11 000 Kč
úrok 2,34%
splatnost 25 let