Najdeme Vám nejlevnější hypotéku

Nejlepší hypotéka vám dokáže splnit sny

%
9. 5. 2020

Toužíte po novém bydlení nebo rekonstrukci vašeho dosavadního domova? Získejte tu nejlepší hypotéku a vaše přání se rychle stanou realitou. Ptáte se, jak na to? V zásadě máte dvě možnosti. 

Buď se pustíte do objevování nejlepší hypotéky na vlastní pěst, nebo se svěříte do rukou zkušených odborníků, kteří vám ji vyhledají a následně zařídí.

Nejsnazší cesta za nejlepší hypotékou

Záleží na povaze každého z vás, kterou cestu za nejlepší hypotékou si zvolíte. První skupina lidí si vše v klidu vyhledá, porovná a rozhodne se sama. Ta druhá se vydá raději zkratkou. Ušetří tak drahocenný čas a často i peníze. Proč peníze? Pokud se o hledání té nejlepší hypotéky pro vás stará specialista, jsou mu často otevřeny nejedeny dveře pro vyjednání lepších podmínek. Také se samozřejmě ve světě hypotečních úvěrů díky zkušenostem orientuje daleko lépe než laik. S pomocí specialisty vás také jen tak někdo „neutáhne na vařené nudli“.

Nezávazná konzultace se specialistou

Nenaleťte na rádoby nejlepší nabídku hypotéky

V bankovním světě číhá nejedna nástraha, která už znepříjemnila život řadě zákazníků. Představte si takovou situaci. Vidíme v televizi reklamu na nejlepší hypotéku. Přece by nelhali, že je výhodnější než ostatní, říkáme si a vydáme se do banky. Jsme vřele přivítáni, cítíme se tu příjemně. Ale pak to začne. Často nechápeme, jakým jazykem bankéři vlastně hovoří, protože se ohánějí termíny, jež jsou nám neznámé. Vše vypadá dobře, odborník se na nás usmívá a nešetří superlativy. Jsme jen krůček od podpisu a nejlepší hypotéka pro nás je již na dosah. Stop! Nenechte se zlákat líbivými reklamami. Nikdy při podpisu smlouvy nezapomínejte opravdu důkladně pročíst všechny podmínky smlouvy. A pokud něčemu nerozumíte, nebo vám v hlavě začne blikat varovná kontrolka, dejte si na čas a poraďte se s nezávislým odborníkem. Můžete se tak vyvarovat uzavření smlouvy, která se sice tváří výhodně, ale není tou nejlepší hypotékou, kterou byste mohli skutečně získat.

Najdeme vám opravdu tu nejlepší hypotéku

Proč byste se měli spolehnout při hledání té nejlepší hypotéky právě na nás? Důvěra našich zákazníků je pro nás důležitá. Spolupracujeme s největšími bankami a pravidelně aktualizujeme jejich úrokové sazby. Jsme schopni domluvit vám nejnižší možný úrok s ohledem na vaše podmínky. Jde nám především o spokojenost zákazníka a k ničemu vás nenutíme. Naše kalkulačka vám po zadání základních parametrů hypotéky představí nejvýhodnější návrhy různých bank. Vyberete si nabídku, která vás nejvíce oslovila a zašlete nezávaznou poptávku. Poté vás kontaktuje náš specialista a domluvíte si schůzku, na které se poradíte, zda je tato hypotéka ta nejlepší pro vás, nebo vymyslíte jiné, třeba ještě výhodnější řešení.

Hypooperátor

Porovnáváme pro Vás 134 hypotečních produktů
93 120 Kč
Tolik ušetříme průměrně klientovi za dobu fixace.
18 624 Kč
Je průměrná roční úspora našich klientů.
821 284 617 Kč
Byl objem poptávek za poslední měsíc.
 
Poslední zpracované nabídky hypoték
Alena P.
1 800 000 Kč
splátka 6 430 Kč
úrok 2,19%
splatnost 30 let
 
Petr Ž.
2 550 000 Kč
splátka 11 000 Kč
úrok 2,34%
splatnost 25 let