Najdeme Vám nejlevnější hypotéku

Kolik budu platit? Pomůže výpočet splátky hypotéky

%
10. 3. 2020

Už víte, kolik potřebujete půjčit na nákup nemovitosti. Teď přichází druhý krok, a to výpočet splátky hypotéky. Základní výpočet vám připraví kalkulačka, nejvýhodnější řešení na míru naši hypoteční poradci.

Výpočet splátky hypotéky nechte na profících

Zapomeňte na složité vzorečky. Připravili jsme pro vás jednoduchou hypoteční kalkulačku pro výpočet splátek, do které stačí vložit základní údaje s vašimi finančními možnostmi. Obecné splátky vám vyjedou téměř na všech automatických kalkulačkách na internetu, ale u nás je každý klient jedinečný, proto vám ručně připravíme nejvýhodnější řešení přesně pro vás.

Pošlete nám společně se zadáním výpočtu kontaktní informace a my se vám v co nejkratšími čase ozveme s individuální nabídkou. Díky tomu, že u bank pracujeme s velkými finančními obraty, vyjednáme pro vás výhodnější podmínky splácení. Přidejte se mezi naše spokojené klienty, kterým jsme dokázali snížit úrok a ušetřit nemalé peníze na pravidelných splátkách hypotéky.

Chci řešení na míru

7 důvodů, proč si spočítat hypotéku u Hypooperátora

  • Porovnáme za vás 134 hypotečních produktů
  • Ušetříme vám spoustu času při hledání a porovnávání
  • Máme vždy aktuální úrokové sazby
  • Vyjednáme pro vás u banky slevy a výhodnější podmínky
  • Zařídíme za vás nudné papírování a pochůzky
  • Jsme certifikováni u České národní banky
  • Garantujeme nezávislé srovnání hypoték

 

Vybereme pro vás nejvýhodnější typ hypotéky

Offsetová hypotéka, americká hypotéka, investiční hypotéka… Kterou si vybrat? A je v porovnání s úrokovou sazbou lepší kratší fixace, nebo bude pro vás výhodnější delší fixační doba? Jaké jsou poplatky za poskytnutí a správu hypotéky? A jak se bude trh s hypotečními úvěry a úrokovými sazbami vyvíjet? Člověk za život většinou řeší jeden či dva hypoteční úvěry, proto je zcela pochopitelné, že nemůže mít v tak rozsáhlé finanční oblasti široký přehled a potřebné zkušenosti.

Nechte si proto poradit od našich profesionálů, kteří jsou v oblasti hypoték jako ryba ve vodě. Vývoji na finančním trhu se věnují denně, proto mají aktuální přehled o nabídkách bank a díky bohatým ekonomických zkušenostem a podkladům ČNB mohou velmi přesně předpokládat vývoj trhu s nemovitostmi i hypotékami.

Splátky, výpočty, hypotéky, fixace, úroky…

Zajímáte-li se o hypotéky, úrokové sazby a zajímavosti v oblasti úvěrů, nahlédněte do našich pravidelných článků. Pokud tato problematika není pro vás „to pravé ořechové“, nechte starosti s výpočtem splátky hypotéky a zařízení všech potřebných dokumentů na nás. Neváhejte kontaktovat náš tým hypotečních specialistů.

Porovnáváme pro Vás 134 hypotečních produktů
93 120 Kč
Tolik ušetříme průměrně klientovi za dobu fixace.
18 624 Kč
Je průměrná roční úspora našich klientů.
821 284 617 Kč
Byl objem poptávek za poslední měsíc.
 
Poslední zpracované nabídky hypoték
Alena P.
1 800 000 Kč
splátka 6 430 Kč
úrok 2,19%
splatnost 30 let
 
Petr Ž.
2 550 000 Kč
splátka 11 000 Kč
úrok 2,34%
splatnost 25 let