Najdeme Vám nejlevnější hypotéku

Hypozprávy

%
Hypotéka na dům
25. 2. 2021

Hypotéka na dům

Sníte sen o tom, že budete bydlet ve vlastním domě se zahradou? Těšíte se, až budete zařizovat interiér domu, odpočívat na terase nebo sázet na zahrádce zeleninu? Mít své vlastní bydlení je výhra. Ovšem málokdo má našetřeno tolik, aby si ho mohl koupit bez dluhu. 
Výpočet hypotéky online
3. 2. 2021

Výpočet hypotéky online

V posledních měsících, kdy je v celé republice omezený pohyb, a především osobní kontakt, se upřednostňuje komunikace a řešení na dálku. Nejinak je tomu ve světě hypoték. Hypooperátor má s online výpočtem hypotéky mnohaleté zkušenosti a naprostou většinu podkladů pro své klienty sjednává na dálku.
Jak spočítat hypotéku na naší kalkulačce
28. 1. 2021

Jak spočítat hypotéku na naší kalkulačce

Mít své vlastní bydlení je snem snad každého z nás. Bohužel ne každý zvládne našetřit dostatek peněz na to, aby si mohl byt či dům hned koupit. Pokud jste se rozhodli, že do vlastního bydlení půjdete, pak první kroky povedou k tomu, že budete chtít spočítat hypotéku. A na to je tu hypoteční kalkulačka.
Reverzní hypotéka
3. 1. 2021

Reverzní hypotéka

Pokud hledáte na internetu informace ohledně hypotéky, možná jste narazili na pojem reverzní hypotéka. Pokud si chcete půjčit na vlastní bydlení, není to rozhodně nic pro vás, jedná se totiž o takzvaně obrácenou hypotéku.
Úroky z hypotéky a jejich odpočet
28. 12. 2020

Úroky z hypotéky a jejich odpočet

Víte, že díky hypotéce a úrokům můžete ušetřit? A že vám stát může vrátit měsíčně až 25 000 Kč? Možná to zní jako pohádka, ale díky odpočtu úroků z hypotéky lze na daních ušetřit nemalé peníze. Přinášíme vám přehled nejdůležitějších informací.
Výpočet hypotéky snadno, rychle a s lepším úrokem
12. 12. 2020

Výpočet hypotéky snadno, rychle a s lepším úrokem

Plánujete koupit nemovitost a chcete najít nejvýhodnější hypotéku? Jste na správném místě – Hypooperátor vám připraví výpočet hypotéky u různých bank, a to pouze po jediném vyplnění základních údajů. Ušetřete čas, peníze a starosti a pusťte se do výběru hypotéky s námi.
Nemovitost s hypotékou a převzetí hypotéky
24. 11. 2020

Nemovitost s hypotékou a převzetí hypotéky

Převzetí hypotéky… Že jste se s tímto termínem ještě nesetkali? Jedná o nákup nebo prodej nemovitosti, která je již zatížená hypotékou. Zdá se vám tato překážka příliš komplikovaná a do takového rozhodnutí byste nešli? Možná po přečtení článku změníte názor. 
Poplatek za předčasné splacení hypotéky
10. 11. 2020

Poplatek za předčasné splacení hypotéky

V životě nás může potkat cokoliv, nikdy nevíme, co nás potká. A to platí i v případě hypotéky. Přestože si ji bereme na mnohdy desítky let, ne vždy to tak zůstane. Najednou jste v situaci, kdy potřebujete nebo můžete hypotéky doplatit. A s tím jde ruku v ruce i poplatek za předčasné splacení hypotéky.
Prodej bytu s hypotékou
30. 10. 2020

Prodej bytu s hypotékou

Možná jste si mysleli, že si vezmete hypotéku, koupíte byt a budete ji šťastně a spokojeně splácet. Ovšem člověk míní, život mění. A může nastat situace, kdy z různého důvodu budete potřebovat řešit prodej bytu s hypotékou.
12 3 4 >>|
Porovnáváme pro Vás 134 hypotečních produktů
93 120 Kč
Tolik ušetříme průměrně klientovi za dobu fixace.
18 624 Kč
Je průměrná roční úspora našich klientů.
821 284 617 Kč
Byl objem poptávek za poslední měsíc.
 
Poslední zpracované nabídky hypoték
Alena P.
1 800 000 Kč
splátka 6 430 Kč
úrok 2,19%
splatnost 30 let
 
Petr Ž.
2 550 000 Kč
splátka 11 000 Kč
úrok 2,34%
splatnost 25 let