Najdeme Vám nejlevnější hypotéku

Hypozprávy

%
Nemovitost s hypotékou a převzetí hypotéky
24. 11. 2020

Nemovitost s hypotékou a převzetí hypotéky

Převzetí hypotéky… Že jste se s tímto termínem ještě nesetkali? Jedná o nákup nebo prodej nemovitosti, která je již zatížená hypotékou. Zdá se vám tato překážka příliš komplikovaná a do takového rozhodnutí byste nešli? Možná po přečtení článku změníte názor. 
Poplatek za předčasné splacení hypotéky
10. 11. 2020

Poplatek za předčasné splacení hypotéky

V životě nás může potkat cokoliv, nikdy nevíme, co nás potká. A to platí i v případě hypotéky. Přestože si ji bereme na mnohdy desítky let, ne vždy to tak zůstane. Najednou jste v situaci, kdy potřebujete nebo můžete hypotéky doplatit. A s tím jde ruku v ruce i poplatek za předčasné splacení hypotéky.
Prodej bytu s hypotékou
30. 10. 2020

Prodej bytu s hypotékou

Možná jste si mysleli, že si vezmete hypotéku, koupíte byt a budete ji šťastně a spokojeně splácet. Ovšem člověk míní, život mění. A může nastat situace, kdy z různého důvodu budete potřebovat řešit prodej bytu s hypotékou.
Odpočet úroků z hypotéky
10. 10. 2020

Odpočet úroků z hypotéky

Hypotéka je samozřejmě velkou finanční zátěží pro každý rodinný rozpočet. I proto by byla škoda nevyužít možnosti odpočtu úroků z hypotéky. Zaplacené úroky totiž patří mezi nezdanitelné položky základu daně.
3 možnosti jak řešit navýšení hypotéky
24. 9. 2020

3 možnosti jak řešit navýšení hypotéky

Vzali jste si hypotéku na stavbu nebo rekonstrukci domu či bytu a zjistili jste, že vám peníze nestačí? I to se samozřejmě může stát - potřebujete postavit přístřešek, opravit střechu nebo byste rádi ještě dodělali příjezdovou cestu. V tomto případě je pro vás řešením navýšení hypotéky.
Hypotéka na chatu
10. 9. 2020

Hypotéka na chatu

Chataření a Češi - to jednoznačně patří k sobě. Málokterý národ si oblíbil chataření tak jako my. Víkend co víkend se české rodiny rozjíždění na venkov, kde si užívají klidu a pohody, které jim žádné město nenabídne. A tento trend z doby socialismu neklesá ani dnes, naopak, díky vysoké poptávce ceny chat a chalup neustále rostou. 
Hypotéka bez registru
31. 8. 2020

Hypotéka bez registru

Toužíte po vlastním bydlení a chtěli byste si vzít hypotéku, ale jste zapsaní v registru dlužníků? Pak vám ji bohužel žádná banka nedá. Přesto však nemusíte zoufat, ještě existuje hypotéka bez registru.
Státní hypotéka ve světě úvěrů
5. 8. 2020

Státní hypotéka ve světě úvěrů

Hypoteční úvěry, zkráceně hypotéky, patří i v dnešní době mezi nejoblíbenější bankovní produkty. Zjednodušeně řečeno se jedná o zvýhodněnou půjčku peněz určenou především ke koupi nemovitosti či k její rekonstrukci. 
Máte nárok na uplatnění úroků z hypotéky?
28. 7. 2020

Máte nárok na uplatnění úroků z hypotéky?

Slyšíte o uplatnění úroků z hypotéky prvně? Zkusíme vám tuto možnost přiblížit. Díky podpoře státu si může daňový poplatník odečíst část úroků úvěru na bydlení, což může rodinnému rozpočtu ulevit. 
12 3 4 >>|
Porovnáváme pro Vás 134 hypotečních produktů
93 120 Kč
Tolik ušetříme průměrně klientovi za dobu fixace.
18 624 Kč
Je průměrná roční úspora našich klientů.
821 284 617 Kč
Byl objem poptávek za poslední měsíc.
 
Poslední zpracované nabídky hypoték
Alena P.
1 800 000 Kč
splátka 6 430 Kč
úrok 2,19%
splatnost 30 let
 
Petr Ž.
2 550 000 Kč
splátka 11 000 Kč
úrok 2,34%
splatnost 25 let