Najdeme Vám nejlevnější hypotéku

Hypozprávy

%
Fixace úrokové sazby
28. 11. 2019

Fixace úrokové sazby

Sníte o vlastním bydlení, ale nemáte našetřeno dostatek finančních prostředků? Pak vás nejspíš čeká vyřizování hypotéky. A spolu s ní budete muset řešit a znát spoustu pojmů. Nyní se zaměříme na jeden z těch pro vás nejdůležitějších, kterým je fixace úrokové sazby.
Flexibilní hypotéka se vám přizpůsobí
2. 11. 2019

Flexibilní hypotéka se vám přizpůsobí

Mít svůj vlastní dům či byt je snem nejednoho z nás, ovšem cesta k němu není úplně finančně jednoduchá. A málokdo má našetřeno tolik peněz, aby si ho mohl koupit bez úvěru. Pokud se i vy chystáte vzít si hypotéku, možná si nejste úplně jisti, jaký typ si vybrat. 
LTV u hypotéky může rozhodovat o mnohém
25. 10. 2019

LTV u hypotéky může rozhodovat o mnohém

Pokud jste se rozhodli vzít si hypotéku, nejspíš jste zaznamenali, že s ní souvisí několik zkratek a pojmů, kterým nerozumíte. Jedním z nich je i LTV u hypotéky. O co se tedy jedná?
Hypotéka a OSVČ
12. 10. 2019

Hypotéka a OSVČ

Sníte o vlastním domě nebo bytě, ale nejste zaměstnancem? Pokud jste OSVČ budete mít vyřízení hypotéky kvůli výpočtu čistého měsíčního příjmu o něco komplikovanější. O co se banky nejvíce zajímají?
Podnikatelská hypotéka je velmi individuální
26. 9. 2019

Podnikatelská hypotéka je velmi individuální

Nejenom fyzické osoby mohou získat hypotéku, existují také podnikatelské hypotéky, které jsou určeny pro firmy na nákup nebo stavbu nemovitostí ať už jsou to kancelářské prostory nebo výrobní hala. Co byste měli vědět, než o ni půjdete zažádat?
Neúčelová hypotéka aneb levnější spotřebitelský úvěr
12. 9. 2019

Neúčelová hypotéka aneb levnější spotřebitelský úvěr

Potřebujete půjčit peníze třeba na koupi auta, začátky podnikání nebo chcete mít lepší úrokovou sazbu než u spotřebitelského úvěru? Pak pro vás může být řešením neúčelová hypotéka (neboli americká hypotéka).
Předčasné splacení hypotéky
28. 8. 2019

Předčasné splacení hypotéky

Splácet každý měsíc hypotéku může být někdy náročné, ovšem může nastat i opačný případ, kdy najednou přijdete k větší částce peněz a tím pádem můžete začít uvažovat o předčasném splacení hypotéky.
Délka fixace hypotéky ovlivní splátku
14. 8. 2019

Délka fixace hypotéky ovlivní splátku

Pokud se chystáte uzavřít hypotéku, nejspíš přemýšlíte i nad tím, jakou délku fixace hypotéky zvolit. Bohužel neexistuje univerzální rada a zvolení její délky je vždy tak trochu taková sázka do loterie.
Nečekejte s hypotékou na byt
18. 7. 2019

Nečekejte s hypotékou na byt

Ocitli jste se ve chvíli, kdy přešlapujete stále na místě a nemůžete se rozhodnout, zda je správným krokem hypotéka na byt, nebo raději dál platit nájem? Nemějte strach, nejste v tom sami. Spousta lidí se rozhoduje, zda zůstat v jistotě nebo si půjčit peníze. 
12 3 4 >>|
Porovnáváme pro Vás 134 hypotečních produktů
93 120 Kč
Tolik ušetříme průměrně klientovi za dobu fixace.
18 624 Kč
Je průměrná roční úspora našich klientů.
821 284 617 Kč
Byl objem poptávek za poslední měsíc.
 
Poslední zpracované nabídky hypoték
Alena P.
1 800 000 Kč
splátka 6 430 Kč
úrok 2,19%
splatnost 30 let
 
Petr Ž.
2 550 000 Kč
splátka 11 000 Kč
úrok 2,34%
splatnost 25 let